Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин:

Важлива подія серпня, за якою варто уважно слідкувати: Десята конференція учасників Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (“ДНЯЗ”). Конференція триватиме майже місяць з 1 по 26 серпня в Нью-Йорку. До договору приєдналися 191 держава-учасниця, включно з п’ятьма, що володіють ядерною зброєю, що робить “ДНЯЗ” найширшою багатосторонньою угодою про роззброєння. Україна є членом договору, як і “росія”В загальному теми діляться на три частини: роззброєння, нерозповсюдження та використання ядерної енергії в мирних цілях.

При цьому, значна увага буде приділена безвідповідальним ядерним погрозам з боку “росії”. Також в центрі обговорень буде ядерна програма Ірану та підготовка КНДР сьомих ядерних випробувань.

Цілком очевидно, що КНР, будуть згадувати “AUKUS”, намагаючись переконати, що ця угода створює небезпечний прецедент, дозволяючи передачу ядерних технологій між ядерними та неядерними державами.

Довідково. Оборонний альянс “AUKUS”, між Австралією, США та Великобританією у Китаї сприйняли як загрозу своїм інтересам.

А тим часом, після кремлівського турне “лаврова” по країнам Африки де він у звичній йому кремлівській  манері оббріхував Україну та країни Заходу, туди виїхав Президент Франції з метою розвінчування кремлівських міфів. Зокрема Еманнуель Макрон засуджуючи “росію” відкрито дорікав африканським лідерам за їх політичну простодушність із-за якої вони досі не можуть називати війну в Україні війною і відкрито сказати, хто її почав.

Довідково. З того часу, як “росія” вторглася в Україну в лютому, більшість африканських країн дотримуються нейтральної позиції, відмовляючись стати на бік України і стверджуючи, що конфлікт не має до них жодного стосунку. Така позиція дратує багатьох західних чиновників, які намагаються залучити африканські країни на бік України, тоді як “росія” переманює їх на свій бік.

При цьому, варто зазначити, що ця поїздка Еманнуеля Макрона, перша за межами Європи після його переобрання Президентом Франції, яка відбувається на тлі поширення антифранцузьких настроїв у франкомовних країнах Західної Африки. В самій Франції, поки її Президент думає про Україну новообраний французький парламент пройшов перше “бойове хрещення”, де вперше за десятиріччя історії країни президент не буде мати своєї більшості. В попередніх травневих інформаційних матеріалах, ми це прогнозували та зазначали, що в подальшому це буде негативно впливати по відношенню до України, особливо в частині, що стосується надання зброї.

Між тим, Європа та США цілком задоволені ініціативною поїздкою Президента Франції до країн Африки. Сам Еманнуель Макрон теж її оцінив як успішну, як таку, що дає підстави почути Африку по новому.

Одночасно з поїздкою французького лідера до Африки на Тайвань прибула міжпартійна делегація японських законодавців для підписання двосторонніх угод по впровадженню нових технологій. Одночасно з цим, прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албанезе на Форумі тихоокеанських островів на острові Фіджі, підтвердив, що Соломонові Острови не будуть розміщувати китайську військову базу на своїй території через раптову зміну своєї позиції щодо Китаю. А уряд Філіппін раптово скасував угоду про закупівлю 16 російських військово-транспортних вертольотів.

Отже Китай і росія безнадійно програють, оскільки в епоху технологій автократичним країнам місця не має.

Яскравим підтвердженням зазначеного є схвалення Сенатом США закону про чіпи, який зробить США (а значить і їх союзників) технологічно незалежними від поставок з інших країн, і проти якого активно виступав Китай.

Довідково. Байден назвав закон “історичним”: “Це дія, на яку чекав американський народ”. На тлі зазначеного “Washington Post” відмітив підвищення політичних рейтингів Президента США.
II. Що стосується дій супротивника: 

Тим часом, КНР, який зараз перебуває у стані політичного перезавантаження намагається хоч якось відповіти за Соломонові Острови, Фіджі і Тайвань але руками свого сателіта, а саме лідером КНДР, який заявив про повну готовність КНДР до будь-якої військової конфронтації зі США.

Вашингтон відповів Пхеньяну своїм практичним рішенням відправити групу кораблів флоту США, до берегів Китаю. Саме до берегів Китаю, оскільки США чітко розуміють, звідкіля поступають агресивні накази “москві”, Тегерану, Пхеньяну, окремим країнам Африки як-то Конго, Єгипет, Єфіопія, Малі, Сомалі та інші.

Щодо Африки, додатково зазначаємо, що китайський “Huawei” – є єдиним і головним спонсором “Cyber Africa Forum”. (“Африканський кібер-форум”) Отже, – це все, що треба знати про вплив КНР в Африканському регіоні, а також все те, про що треба розуміти: як зараз Франція планує це змінити.

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників:

Тим часом, на тлі підвищення політичного рейтингу Президента США американські сланцеві компанії готуються дружно “повернути крани” щоб різко збільшити постачання нафти, для того щоб допомогти адміністрації Джо Байдена впоратися зі світовою енергетичною кризою.

Довідково. Ще місяць тому американський виборець категорично виступав проти збільшення видобутку нафти на своїй території.

Інформаційно. Зараз США видобувають 11,9 млн. барелів на добу і займають перше місце у світі. На піку, у листопаді 2019 року, виробництво нафти в Штатах досягало майже 13 млн. барелів на день, після чого обвалилося на тлі пандемії до 9,7 млн. барелів на добу. Але загальне виробництво нафти США може повернутися до рекордного. Американська нафтова промисловість додасть на ринок від 0,8 до 1 млн. барелів додаткових щоденних поставок.

В розвиток зазначеного, а також включаючи рішення відправити свої кораблі до берегів Китаю, Вашингтон вже з позиції військово-дипломатичної переваги знову активізує переговори з Пекіном та Нью-Делі щодо встановлення верхньої межі цін на російську нафту, оскільки країни “G7” мають намір ввести граничну ціну до 5 грудня.

Серед всього іншого про, що варто зазначити: об’єднані партії Конгресу США підтримали відправку в Україну ракети великої дальності “ATACMS”.

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події:

Тим часом, в Україні після всі можливих рекомендацій та прохань з боку лідерів країн-союзників нарешті офіційно призначено Олександра Клименка керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Довідково. Олександр Клименко був оголошений Конкурсною комісією переможцем чесного відбору і затверджений на посаді новим генеральним прокурором Андрієм Костіним одразу після його призначення.

Цікаво, але на тлі зазначеного, та тільки на шостий місяць широкомасштабного вторгнення “росії”, РНБО (саме РНБО а не СБУ) анонсувало “зачистку” країни від агентів “росії”, зрадників і колаборантів. Так, Секретар РНБО Олексій Данілов відкрито закликав українських політиків самостійно повідомляти про наявність у них громадянства іншої країни.

Більш того, призначення керівника САП підштовхнуло Національну поліцію України до арешту активів російських і білоруських компаній на території України майже на 40 мільярдів гривень, які покриють національний бюджетний дефіцит.

Тим часом, за даними соцопитування КМІС, проведеного за період з 6 по 20 липня: 76% російськомовних українців та 68% російськомовних росіян, які проживають в Україні, виступають проти будь-яких територіальних поступок для “росії” задля досягнення миру.

Саме так відбувається єднання української нації.

Висновок:

1. Китай безнадійно програв війну за Індо-Тихоокеанський регіон, регіон яких США назвали економічним центром ХХІ століття.

2. Попередньо: місія “лаврова” в Африці провалилась.

3. Україна після очищення від всього російського незабаром вимушено розпочне очищення від всього китайського.

Перегляди:955
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Допомога ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
2014-2024: АТО ОЧИМА ВОЛОНТЕРА (світлини перших років війни)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”