Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

Людина є те, про що вона думає. Для того щоб змінити життя – стати щасливим, зустріти кохану людину, схуднути, досягти успіху, – потрібно перш за все змінити свої думки.

Кожен з нас прагне щастя (до виконання основного завдання життя). Але перш ніж кудись рухатися (прагнути), ми маємо визначитися: де ми знаходимося? А ми там, куди привели нас наші думки. А завтра ми будемо там, куди вони нас приведуть. Людина є розум, наділений тілом, а не навпаки.

Вчені давно довели просту істину, можливо, найголовнішу у нашому житті – думка матеріальна. Прикладів, що підтверджують цю істину, дуже багато.

Найнаочніше це демонструє прилад “детектор брехні”, ще його називають “поліграф”. Ні для кого не секрет, «детектор брехні» визначає, бреше людина чи ні. Як це відбувається? Дуже просто! Думки досліджуваної людини змінюють температуру тіла, електричний потенціал, хімічний склад, швидкість серцебиття та ритм нашого дихання. Ось вам найпростіший доказ матеріальності думки.

У вас ще залишилися сумніви в тому, що думка матеріальна? Тоді наведемо ще один показовий приклад.

Цілком реальна історія відбулася в Америці зі звичайною людиною, яка працювала на залізничній станції.

Був передсвятковий день. Керівництво станції раніше відпустило робітників, і за неписаною традицією вони перед виходом додому добре попиячили. Один із них, Нік Сіцман після гарного прийому алкоголю був випадково закритий колегами у вагоні-холодильнику. Він довго стукав у двері, кричав, але марно. На залізничній станції вже не було нікого. Усі працівники, щасливі та задоволені, вирушили додому святкувати. У бідолахи з собою виявився складаний ніж, і, замерзаючи, він вирізав на стіні останнє передсмертне звернення до своєї сім’ї: «Тут настільки холодно, що я ціпенію. Мене вже не слухаються руки. Добре було б заснути. Це мої останні слова».

Наступного дня замерзле тіло нещасного Ніка було знайдено колегами у вагоні-холодильнику. Ця смерть для людства залишилася б непоміченою. Скільки через алкоголь у світі замерзає народу!

Якби не одна обставина. Справа в тому, що саме цієї ночі вагон-холодильник не працював! Усередині холодильної камери була плюсова температура.

Ось він, абсолютний доказ того, що думка матеріальна. Силою думки Нік у прямому значенні слова заморозив своє тіло. При розтині трупа судмедексперти констатували смерть через переохолодження тіла. Але смерть Ніка є не такою вже дурною та безглуздою.

Складається таке враження, що своєю смертю Нік ще раз довів нам: «Люди, будьте обережні зі своїми думками! Все, про що ми думаємо, сьогодні – завтра обов’язково здійсниться!»

І останній простий, але дуже переконливий приклад, що доводить зв’язок між вашими думками та тілом. Коли вам холодно, шановний читачу, ваше тіло замерзло, воно сигналізує вашому розуму: “Мені холодно, я замерзло”.

Яку команду дає вам розум? «Треба швидше зігрітися! Випити гарячого чаю…» Тіло виконує команду розуму. Ви п’єте гарячу рідину. Ваше тіло зігрівається і розум дає іншу команду: «Стоп! Досить окропу, жарко!»

Людина є в буквальному значенні те, що вона думає. Для того щоб поліпшити життя – стати багатим, зустріти кохану людину, схуднути, досягти успіху, – потрібно перш за все змінити свої думки.

З чого почати? Провести чітку ревізію тих думок, які з ранку до ночі спливають, галасують, кричать, борються у нашій свідомості. Думки – це насіння, яке ми сіємо у своїй підсвідомості, насіння, яке проростає нашою долею. Людина є результатом  думок. Доказів матеріальності думок можна навести безліч. Але навіщо витрачати час, адже він найдорожче, що в нас є.

Пропонуємо прийняти це твердження (думка – матеріальна) як аксіому. Про це свідчить і ментальний закон еквівалентності. Він стверджує: ваша матеріальна дійсність повністю відповідає вашому мисленню!

Саме тому важливий принцип людського життя – це те, що ви стаєте тим, про що думаєте більшу частину часу. Це поняття – основа релігії, філософії, метафізики, психології успіху. Ваш зовнішній світ – багато в чому є відображенням вашого внутрішнього світу. Якщо ви змінюєте своє мислення, ви змінюєте своє життя.

Тому немає сенсу переконувати вас у тому, що очевидно.

Краще відразу приступити до вправ, які, наголошуємо,  змінять вас та  ваше життя. Не треба дивуватися і боятися, що всі ваші думки справджуються. Потрібно боятися нікчемних (негативних) думок.

А тому почнемо найприємніше – зміна нашого життя. Як? Шляхом зміни своїх думок.

Справа в тому, що більшість людей стають рабами своїх думок, своїх оман, свого настрою, вони крутяться з ранку до ночі, безперервно кудись біжать, спізнюються, поспішають. Їхнє життя можна порівняти з життям «білки в колесі». Наче білка біжить, швидко перебирає лапками, але насправді ми знаємо, що вона залишається на місці. Колесо, що обертає білка, створює видимість руху, але це лише видимість, це обман.

Зупиніться, проаналізуйте своє життя! Саме зараз не відкладайте на завтра! Подивіться на себе, подивіться на своє «Я». Якщо це не зробити зараз, завтра колесо життя знову вас закрутить. Вранці продзвенить будильник – і понеслося: ранковий туалет, ванна, зубна щітка, біжимо до школи, інститут, на роботу, з роботи додому, прання, готування, телевізор, втома, сон і знову будильник.

Чим це не біляче колесо, чим не пастка? Все те саме, що й учора, неусвідомлене життя. Більшості людей здається, що вони живуть. А насправді вони існують, вибиваються з сил, бігають нудним колом, а життя проходить повз! Стоп та ще раз стоп! Будь ласка, зупиніться! Саме зараз подивіться на себе збоку, станьте дослідником.

Перше питання, яке необхідно поставити самому собі: «А чи я люблю себе? Чи пишаюся я собою?» Любов – це найголовніше почуття, найголовніша енергія у житті. Недарма в Біблії сказано: «Люби ближнього, як самого себе». Більшість людей, на жаль, себе не люблять, невдоволені, постійно відчувають почуття провини, постійно себе критикують. Відсутність любові до самого себе, відсутність світла та радості в душі миттєво заповнюється невпевненістю, хворобами, депресією, страхами. Святе місце пустим не буває!

Саме тому, головний закон успіху – думати тільки про хороше, думка матеріальна – подумайте, перш ніж подумати.

У зв’язку з цим розглянемо дві протилежні категорії думок.

Перша: негативні думки – думки про хворобу, бідність, злиднів, страждання, самотність. Одним словом, ці думки – наші вороги.

Друга, прямо протилежна категорія: самоповагу, любов до самого себе, любов до ближніх, думки про багатство, щастя, успіх – наші друзі.

Сприймаючи негативні думки, ви відчуваєте огиду, гидливість. З вашого обличчя зникає посмішка, у душі звучить сумна музика. Погано… Тому швидше треба перемикатися на позитивні думки. Яка радість! Як тільки ви переходите до опису позитивних думок, у вас одразу покращується настрій.

Наш мозок влаштований так, що одночасно в нашій свідомості може знаходитися лише одна думка – чи то негативна, чи то позитивна. Вибір за вами…

Тому обираємо лише позитивні думки. Думки про щастя, веселощі, здоров’я, багатство притягує реальне щастя, веселощі, здоров’я, реальне багатство. Наповнюємо свою свідомість світлими, добрими, веселими, радісними думками.

Будьте обережні, тримайте вухо гостро: негативні думки можуть прийти до нашої свідомості і з минулого! Якщо вам хочеться поринути у спогади, якщо вам хочеться перегорнути книгу прожитих років, концентруйте свою увагу лише на приємних спогадах, тільки на світлих епізодах прожитого життя.

Не розкривайте книгу життя в тих місцях, де ви страждали, ні в якому разі не згадуйте хвороби, поразки. Навіщо вони вам потрібні?

Тому що ваші думки, як паровози, тягнуть за собою події та події. Існує 2 види «паровозів»: позитивні та негативні. Негативний паровоз виглядає бридко: чорний, холодний, покритий смердючим слизом. Він тягне у себе вагони під назвою «біль, бідність, хвороба, самотність, страждання, невдача».

Допускаючи у свідомість погані, негативні думки, люди думають, що негативні думки – це лише думки. Подумаєш – як прийшли, так і підуть, і нічого страшного не станеться. Насправді відбувається лихо! Невидимі думки-вбивці завжди перетворюються на реальні страждання. Як же бути? Що робити?

Не звертайте тривало увагу на поразки та невдачі. Адже наші думки завжди матеріалізуються! Чим більше ми думаємо про проблему, тим більше і болючішою вона стає. Одна негативна думка відразу ж тягне за собою іншу, ще страшнішу, негативнішу думку.

І ось на станції під назвою «наше життя» вже не один паровоз-вбивця, а їх стає дедалі більше. Як нам діяти? Терміново припинити думати і говорити про проблеми та неприємності! Думати лише про хороше! Тільки добрі позитивні думки-паровози за собою притягнуть вагони: «багатство», «здоров’я», «любов», «щастя», «радість», «успіх»!

Сама поява світлих думок робить нас впевненішими, здоровішими, сильнішими!!! Помістіть у свідомість світлі, позитивні думки. Як би важко не було, ми з вами абсолютно впевнені: заповнивши свою свідомість світлими думками про багатство, щастя, любов, успіх, вони скоро матеріалізуються в багатство, щастя, любов, успіх. Це абсолютно точно!

Тому, шановний читачу, не дозволяйте негативним думкам перебувати у вашій свідомості. Як тільки вони з’явилися, відразу ж викидайте (витісняйте) їх, як сміття з дому, миттєво перемикайте свою свідомість на щось світле і добре. У вас, шановний читачу, є право вибору, тільки ви визначаєте свої думки. Те, що ви думаєте сьогодні, відбудеться з вами завтра. Саме ваші думки, уяву, фантазію визначають ваше майбутнє.

Втім, достатньо теорії, розпочинаємо дію. Пропонуємо вам виконати досить просту, але ефективну вправу для зміни наших думок, а отже, і нашого життя.

Виконується вона в такий спосіб. Берете звичайну гумку, надягаєте її на зап’ястя так, щоб вона не стискала ваші кровоносні судини. Звичайну гумку ми перетворюємо на потужний інструмент успіху. Як тільки в голову приходять погані думки, добре відтягуєте гумку на внутрішній стороні кисті і відпускаєте. БАЦЬ! Удар! Біль…

Цей «чудо-тренажер» б’є вашу дуже ніжну шкіру, біль виникає миттєво. Після удару гумкою треба різко перемикати свої думки на позитивні, перестати думати негативно. Невеликий фізичний біль урятує нас від великих страждань, захистить наше життя від хвороб, злиднів, невдач.

Механізм дії нашого “тренажера успіху” до геніальності простий. На рівні підсвідомості будь-яка людина прагне задоволення і уникає болю. Прагнення від болю до задоволення – це найголовніша рушійна сила у нашому житті. Ось це головне прагнення ми і будемо рішуче використовуватиме зміни нашого життя, а гумочка нам допоможе.

Як тільки з’являється в голові негативна думка: «Я невдаха, я негарний, я занедужую, я невпевнений, я проґавив випадок, знову мені не щастить, я товстий, у мене немає грошей…», – бац гумкою по зап’ястю – виник біль. Таким простим прийомом ми з вами невидиму негативну думку пов’язуємо з фізичним болем: негативна думка – біль – негативна думка – біль… А як їх, ще по-іншому помітиш!

Пояснимо докладніше, як працює наш тренажер-помічник «гумка». У нейролінгвістичному програмуванні є таке явище, воно називається «якір». Гумка допоможе вам зробити «психологічний якір». І навіть коли її не буде, будь-яка негативна думка у вас викликатиме біль. І тоді… наша свідомість дуже швидко вижене негативні думки, бо кожна негативна думка асоціюватиметься із фізичним болем. Гумка-«якір» нам потрібна як сторож, який більше ніколи не пускатиме в нашу свідомість погані думки.

Відразу виникає запитання: “Як довго робити цю вправу?” Усі люди різні, у різних людей різні обставини, тож і термін боротьби індивідуальний. Якщо протягом тижня у вас жодного разу не виникла погана думка, можна зняти гумку.

Та й у світлому майбутньому не забувайте про цю вправу: потрапили в негативне середовище, відчуваєте, як негативні думки атакують вашу свідомість, – терміново надягайте гумку та бийте за цими «вірусами». Та так бийте, щоб вони назавжди забули дорогу у вашу свідомість – ці брудні, негативні думки! Надягайте гумку та дійте!

Рекомендуємо вам, шановний читачу, ще одну важливу вправу, назвемо її «Внутрішній помічник».

Величезна кількість людей своє життя перетворюють на пекло. А починається падіння в пекло, насамперед із неповаги самого себе.

Нагадаємо, ми живемо в вкрай негативному середовищі, нас оточують мільйони негативних думок, які пробиваються в нашу свідомість з екранів телевізорів, зі сторінок преси, з радіоприймачів, що передають інформацію про катастрофи.

Негативні думки прориваються в нашу свідомість за звичайної розмови з сусідом чи родичом – ми живемо в суцільному потоці негативу! І не дивно, що наш внутрішній голос, наш внутрішній помічник найчастіше перетворюється на нашого внутрішнього ворога, на нашого внутрішнього критика.

Вчені довели: людина звертається протягом дня до самої себе в середньому 50 тисяч разів. Предметом своїх внутрішніх бесід із 50 тисяч звернень 40 тисяч є самокритика. Як показує дослідження, 80% внутрішніх розмов складає самокритика на кшталт: «Вона мене не любить. Я невдаха. Я ніколи не розбагатію. Вічно мені не щастить. Вічно я запізнююся. Даремно я це сказав. Я ніколи не виберусь із цієї ями. Сьогодні в мене огидна зачіска. Сьогодні я погано виглядаю. Я товстий. Я поганий оратор» тощо. І звичайно, такі думки справляють на нас шкідливий вплив. Самокритика діє на нас руйнівно, робить нас невпевненими у собі. Постійна самокритика змушує нас втягувати голову, опускати плечі, заїкатися, тремтіти від страху. Самокритика руйнує наше здоров’я, руйнує наше життя, нашу радість, наш сміх. Самокритика – це отрута, якої необхідно терміново позбутися. І зробити це насправді дуже просто.

Переробити свого внутрішнього критика на свого помічника можна дуже швидко. Але спочатку давайте докопаємося до причини руйнівного зла. А для цього розглянемо, як приклад, батьківську критику. Напевно, не раз вам доводилося бачити таку сцену: маленька дитина «вирвалася» від батьків і побігла шосейною дорогою.

Цією дорогою з великою швидкістю їдуть машини. Вереск гальм, мати в жаху втримує дитину за руку і починає кричати на неї, що є сил. Вчинок малюка викликає бурю гніву, але якщо придивитися уважно, під гнівом є ще три дуже важливі послання. Коли проходить гнів, ми можемо побачити страх, а під страхом прохання так більше ніколи не робити. А під проханням ховається справжня любов до своєї дитини.

Виходить чотири рівні почуттів, які ховаються одне під одним. Перше почуття – гнів, ми чуємо вереск гальм, крик батьків: «Ідіот, дурень, кретин!» Потім гнів змінюється іншим почуттям – почуттям страху: «Якщо з тобою щось трапиться, я ніколи собі цього не пробачу». Копаємо глибше і бачимо, що страх змінюється проханням: «Благаю, не роби більше цього ніколи, без дозволу не перебігай дорогу. Прошу, будь розумником». І ось все лушпиння позаду, ми докопалися з вами до найголовнішого почуття – любові.

Гнів, страх, прохання – позаду. І ми з вами бачимо справжні почуття батьків до дитини. Притиснувши малюка до серця, витираючи сльози, мама вимовляє: «Я тебе люблю. Ти найулюбленіша дитина на світі. Я щаслива, що ти є». Наш внутрішній критик справді виконує роль наших батьків. Ми тільки не завжди докопуємося до суті внутрішньої критики. За гнівом, як правило, завжди йде страх. За страхом прохання, а за проханням кохання. Тому що ми з вами керуємо своїм розумом і почуттями, ми повинні навчити свого внутрішнього критика обходитися без гніву, без страху, а відразу переходити до прохання та любові.

А для цього подумки уявіть внутрішнього помічника у вигляді співрозмовника, що сидить навпроти вас. Ви сидите вдвох в затишному місці десь у глибині своєї підсвідомості, уяві, вас ніхто не чує і не бачить. Ви рішуче і твердо пояснюєте своєму внутрішньому критику: «Час тобі, друже, зі злого критика перетворитися на доброго помічника».

До розмови з внутрішнім помічником потрібно підготуватися ґрунтовно. Виходячи на цю розмову, треба розуміти, що помилки, невдачі, поразки – це єдиний спосіб стати сильнішим. І як тільки внутрішній помічник почне вас критикувати, спочатку скажіть йому: «Замовкни! Так, я зробив помилку. Мабуть, я вчинив не як великий мудрець. Але це моя помилка, мій досвід. Досить мене критикувати. Заткни свого рота, говори по суті. Можливо, я вчинив не найкращим чином. Але критика мене лише принизить. Твоя критика не допоможе мені, а зробить мене тільки слабшим. Твоя критика ще більше вводить мене у депресію. А я і так переживаю через невдачу. І ти  маєш, навпаки, мене підтримати, зробити мене сильнішим, мудрішим. Давай разом розберемо, як наступного разу мені краще вчинити. А ця ситуація буде для мене добрим уроком, але це вже минуле. Припини мене критикувати. Зрозумій, через помилку, що залишилася вже в минулому, ти позбавляєш мене майбутнього. А я не хочу, щоб моє минуле вбивало моє майбутнє. Я знаю, що чим більше я проаналізую помилок, які я зробив, тим мудрішим стану. А ставши мудрішим і сильнішим, я досягну ще більшого успіху! А хто знає, чи це помилка чи ні? Сьогодні це бачиться як помилка, а завтра це, можливо, велика удача».

Поясніть своєму внутрішньому помічнику, що весь світ і всі вчені сміялися і критикували таких великих мислителів, як Ньютон, Ейнштейн, Луї Пастер. Їм не вірили.

Перші у світі авіатори брати Райт вже 5 років літали своїм літаком, але найбільші нью-йоркські газети не хотіли надсилати кореспондентів. Вони вважали їх шарлатанами, редактори газет були абсолютно впевнені, що літальний апарат важчий за повітря, піднятися в повітря не може.

Та що там науковий світ! І католицька церква помилялася. Згадайте, як спалили на багатті Джордано Бруно лише через те, що він стверджував, що Земля обертається навколо Сонця, а не навпаки. Поясніть своєму внутрішньому помічнику, що не завжди помилки є помилками, що не завжди помилки призводять до негативних результатів. Помилки – це досвід. Це єдина можливість чогось навчитися.

Якщо ваш внутрішній помічник продовжує періодично висловлювати критику, ще й ще раз твердо пояснюйте йому, що він ваш слуга, поясніть, що ваше майбутнє залежить від вашої самооцінки. Поясніть, що він повинен повірити в вас. Якщо він у вас не вірить, то хто тоді у вас повірить? Хто? Якщо ви в себе не вірите, хто може повірити у вас? Світ не шануватиме вас, якщо ви себе не шануєте. Поясніть це внутрішньому критику раз і назавжди. А якщо його не переробити, він так і залишиться руйнівним злісним критиком.

Наше майбутнє залежить від наших думок. Ми реально створюємо його своїми думками. Поясніть своєму внутрішньому помічнику, що він, руйнуючи ваше життя, ще руйнує життя близьких і рідних вам людей. А це вже підло і безглуздо! Ми народилися для того, щоб стати щасливими та зробити щасливими своїх рідних та близьких. Але всі зміни потрібно починати лише з себе, коханого. Як кажуть мудреці: «Зміни себе – і ти зміниш світ!»

Шановний читачу, зверніть увагу на одну дуже шкідливу поширену оману: деякі люди думають, що їхнє життя, як зебра, складається з чорних та білих смуг. Ви, мабуть, чули таке пояснення: «щоб пізнати щастя, обов’язково треба пізнати нещастя». Або «без темряви не було б світла, без холоду – тепла» і таке інше…

Вважаємо таке смугасте уявлення свого майбутнього дуже шкідливим і небезпечним. Якщо вже хочеться наше майбутнє порівнювати з кольором, уявіть його у вигляді смужок, що переходять від світлої смуги до ще світлішої. Від ще світлішої до суперсвітлої, і так далі, ще більше світла, більше успіху, більше перемог!

Чому це важливо? Ви вже здогадалися: думка матеріальна! Якщо ви уявляєте своє майбутнє в чорно-білих смужках, то після щасливих миттєвостей ви підсвідомо чекатимете чорної смуги. І, запевняємо вас, діждетеся! Адже ми там, куди привели нас наші думки. А завтра будемо там, куди вони нас приведуть. Тому у нас немає інших варіантів, як думати тільки про хороше.

Проте деякі люди люблять представляти своє майбутнє у вигляді синусоїди – вниз, вгору: удача – невдача – удача – знову невдача… Знову чекаємо на невдачу. Що робити? Пропонується замінити у своїх думках небезпечну синусоїду на сходи, що нескінченно піднімаються вгору. Подумки ви підніматиметеся в житті все вище і вище. Тим самим ви програмуватимете своє майбутнє на постійний успіх!

А тепер, шановний читачу, знову про найголовніше: наш успіх зароджується у наших думках, у наших мріях, фантазіях, у нашій уяві!

І щоб ще більше закріпити це твердження, візьміть аркушик паперу і великими друкованими літерами напишіть питання-тест: «Те, про що я зараз думаю, приведе мене до успіху чи ні?» Повісьте цей важливий аркуш на самому видному місці і ні-ні та на нього поглядайте, ніби звіряючи годинник: «Чи про те я думаю?» Адже ви тепер знаєте, що думка матеріальна! А хто відповідає за думки? Правильно! Ви самі несете відповідальність за думки, які мешкають у вашій свідомості, у вашій розумній головці. Подумай, перш ніж подумати!

Шановний читачу, напевно, змінивши свої думки, ви постійно себе запитуватимете: «Мої думки вже змінилися, стали позитивними. А де ж успіх? Де сімейне щастя? Де багатство? Де???» У вас виникатимуть сумніви. Думки ваші змінилися, а де гроші, де ж «Мерседес», нова квартира? Де обіцяне щастя? Заспокойтеся – вже в дорозі!

А щоб наблизити досягнення своєї мети (щастя, здоров’я, успіху) навчитеся говорити собі «все гаразд», щоб з вами не відбувалося. Навіщо? Адже ми не знаємо до кінця всіх варіантів, можливо, цього не буде. Навіщо ж ускладнювати і так непросте життя?

Прокинувшись вранці, скажіть: «Як добре, що я прокинувся, і як добре, що попереду ще цілий день життя!». Порадуйтеся собі, своєму тілу, погоді, якою б вона не була, знайдіть навіть у осінньому дощі, що вам набрид, щось прекрасне і помножте це втричі, в тридцять разів, у триста тридцять разів!

У вас склалося враження, що ця порада стара, як світ? Вам новинку подавай? А що краще, шановний читачу, смачний хліб та масло щодня чи нові продукти, але несмачні та шкідливі для здоров’я? Схід і захід сонця ви теж спостерігаєте щодня, але хіба вони від повторення стали гіршими? Ми щодня бачимо сонце і щодня місяць чи зірки, але хіба вони від цього стали гіршими?

Заваріть собі міцну смачну каву, приготуйте чудовий сніданок. І знову скажіть уголос: «Все гаразд!». Якщо не тільки говорити це собі постійно, але ще й щоразу викликати приємні емоції, то це стане звичкою, і життя дійсно стане кращим!

Пам’ятайте: нам за страждання, депресію, нудьгу ордену не дають.

Говоріть частіше “так”, ніж “ні”. Це зовсім не означає, що треба завжди погоджуватися, особливо у випадках, коли тобою явно чи приховано маніпулюють. Просто будь-яка суперечка і будь-який негатив віднімають енергію. І про це треба завжди пам’ятати. У крайньому випадку скажіть собі: «Дай Бог кожному мати те, що мають ті, хто має нас».

І ще. Дослідження медиків показали, що людина, яка говорить частіше «ні», ніж «так», має схильність до загострення хронічних захворювань, а також захворювань шлунково-кишкового тракту, серця та печінки. Засвоїли? Прекрасно!

А тепер посильте свій добрий настрій. Як? Напишіть на кольоровому папері: “Мені добре жити”, “Все відбувається згідно з моїм планом”, “Я знаю, до чого приведе його виконання”, “Я обов’язково досягну успіху і щастя”.

Перечитайте написане п’ять разів. А потім ще п’ять разів. Повірили? Ще ні? Тоді вивчіть цей текст напам’ять і читайте перед сном собі під ніс, як молитву «Отче наш». Допоможе обов’язково!

Адже саме так майже сто років тому француз Еміль Куе своєю чудовою фразою: «Мені з кожним днем ​​стає все краще та краще. В усіх відношеннях краще!» допоміг багатьом тисячам людей змінити на краще своє життя та здоров’я.

Пам’ятайте: подібне притягує подібне. Працює ментальний закон очікування. Через його важливість нижче розглянемо докладніше.

Ви завжди отримуєте те, що очікуєте. Ви здатні самі пророкувати своє майбутнє і для того, щоб дізнатися, яке воно буде, просто загляньте в себе і запитайте, що ви очікуєте у майбутньому. Тільки постарайтеся, щоб ці відповіді виходили з глибини душі, а не від розуму. Як відрізняти відповіді душі від відповідей розуму? Відповідь це питання дуже складно пояснити словами. Ви повинні навчитися відчувати. У цьому таки полягає відповідь. Відрізнити можна лише за допомогою почуттів. Уважно стежте за своїми почуттями.

Відповіді душі супроводжуються:

впевненістю; іноді ви не можете пояснити, чому, але знаєте, що так буде. Це ніби якесь передчуття;

спокоєм; після відповіді ви не відчуваєте жодного дискомфорту;

відсутністю сумнівів;

Отже, чого ви очікуєте? Допустимо, ви отримали відповідь від душі (внутрішнього голосу), і вона вам подобається; тоді продовжуйте займатися тим, чим зараз займаєтеся, і ваші очікування незабаром здійсняться.

Якщо відповідь вам не подобається, потрібно змінити те, чим ви займаєтеся.

Часто трапляються випадки, що ви не можете розпізнати відповідь душі. Це буває у двох випадках:

ви нічого не очікуєте,

ви ще не вмієте слухати свою підсвідомість.

У першому випадку ваші справи ще гірші, ніж тоді, коли відповідь вам не подобається. Коли говорилось про мрії, ви могли помітити таку фразу: «Якщо людина не має мрії, вона мертва». Це саме той випадок. Людина просто існує, але не живе.

У другому випадку слід просто попрактикуватися слухати свою підсвідомість.

Як змінити свої очікування?

Спершу скажемо, як це не можна зробити. Ви не зможете переконати себе в очікуванні чогось іншого. Адже душа не розуміє слів. Вона просто знає. Вона просто знає і все.

Зараз поговоримо про тих, кому не подобається те, що вони очікують, і тих, хто нічого не чекає. Ці два типи людей йдуть на нещастя. Тому слід щось змінити, щоб вибратися з цього негативного перебігу подій. Якщо подивитися основну причину нещастя людей, швидше за все, це неправильно обране заняття в житті.

Люди витрачають життя на те, що їм не подобається. Наприклад, людина працює на роботі, яка їй не подобається. Вона реалізує чужі цілі, а свої так і залишаються осторонь. Людина звикла вже не думати про них і давно не чує, що їй каже душа. Працює вона лише з метою наприкінці місяця отримати зарплатню. Душа нещасна. Адже їй не потрібні гроші. А розум каже, що гроші потрібні, щоби жити. Правильно, але існує багато занять у житті, які дадуть людині і гроші, і щастя. Тільки треба попрацювати і знайти такі заняття, але найгірше, що людина вже звикла до стану справ зараз і не хоче нічого змінювати. То що ж робити? Почати діяти:

  1. Прийняти рішення змінити стан справ.
  2. Подумати і знайти, чим ви хотіли б займатися в житті, що вам (розуму) і вашій душі буде приносити справжнє задоволення. Повірте, все, що зроблено з душею, коштує дуже дорого, і тому вам не слід турбуватися про гроші. Вони прийдуть самі собою.
  3. Використовувати візуалізацію та афірмації, щоб звикнути до думки, що ви отримаєте те, про що думали на етапі 2. Візуалізація та афірмації приведуть до наступного пункту.
  4. Очікування плану дій реалізації задуманого. Пам’ятайте, ви отримуєте те, що очікуєте. Скоро ви отримаєте план дій для здійснення мрії
  5. Робота над здійсненням мрії.
  6. Очікування здійснення мрії

Після того, як ви почнете працювати над здійсненням своєї мрії, ви почнете чекати і вірити, що скоро це стане реальністю. І воно стане, адже ви цього очікуєте.

Крок 1,2 найскладніші у цьому процесі. Крок 1 вимагає сили волі та достатньої кількості сил, щоб бути в змозі прийняти рішення змінити своє життя. Цей крок здійснюється лише на рівні розуму.

Крок 2 також дуже складний, адже вам потрібно настроїти розум і душу працювати в єдності. Все життя вони жили, як кішка з собакою, а тут їх треба об’єднати. Адже саме душа підкаже, що їй приноситиме задоволення в житті. А розум має слухняно вислухати і бути готовим розпізнати, що каже душа.

Крок 3 дозволить вам швидше настроїти свій розум на розпізнання потрібної ідеї. Ви підвищите свою зону комфорту в області своєї мрії і відчуватимете, що ваша мрія вже не є чимось недосяжним, а цілком реальна.

Крок 4 виконується сам собою.

Крок 5 і є, власне, нормальна робота з реалізації вашої мрії. Чим далі ви пройдете, тим сильніше ваша мрія (думка) впливатиме на вас, і відображатиметься у вас, доки, нарешті, не матеріалізується повністю.

ПАМ’ЯТАЄТЕ, ВИ НЕ ЗАВЖДИ ОТРИМАЄТЕ ТЕ, ЩО ЗАЛУЧУЄТЕ, ХОЧЕТЕ, АЛЕ ВИ ЗАВЖДИ ОТРИМАЄТЕ ТО, ЩО ОЧІКУЄТЕ (про що постійно думаєте і зрозуміло робите).

А результат? У вас справді все буде гаразд, і ваші позитивні думки обов’язково матеріалізуються.

Шановний читачу, ваше щастя безпосередньо залежить від того, що відбувається у Вашій голові, у Ваших думках! Згадаймо висловлювання відомого у світі психотерапевта А. Менегетті: «Щастя – це звичка та результат позитивного мислення». Дотримуючись дієти позитивних думок, через деякий час ви звикнете до цього стану, вам сподобається перебувати у світі позитивних, світлих думок і вам стане чужим і непотрібним стан негативу.

Позитивні думки включать у вашому організмі програму на самовідновлення, самооздоровлення, оптимальне функціонування всіх органів, здорове, довге і щасливе життя … Дійсно думаючи позитивно, представляючи в думках бажаний кінцевий результат, довго міркуючи над ним, ми робимо його більш ймовірним.

А якщо ми при цьому й самі робитимемо активні дії, докладатимемо зусиль для здійснення наших цілей, то успіх нам забезпечений. Енергія наших позитивних думок приверне до нас потрібні обставини та удачу. При позитивному мисленні накопичуються позитивні емоції, нас охоплює наснагу, бадьорий настрій, впевненість та радість у передчутті перемоги.

 

Перегляди:504
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Допомога ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
2014-2024: АТО ОЧИМА ВОЛОНТЕРА (світлини перших років війни)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”