Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Станом на 1 вересня головними викликами світу залишається:

  1. “Атомна станція в заручниках – як запобігти ядерній катастрофі”. Зараз – це місія МАГАТЕ;
  2. “Іранська ядерна програма галопує – як закрити її”. Зараз – це ядерна угода з Іраном;
  3. “КНДР планує провести сьоме ядерне випробування – як денуклеаризувати півострів.” Зараз – це європейська дипломатія;
  4. “КНР збільшує ядерний потенціал у три-чотири рази – як його зупинити.” Зараз – це американська дипломатія;
  5. “Російська військова агресія у Східноєвропейському регіоні – як її переламати та зупинити”. Зараз це діяльність Збройних Сил України. На сьогодні це основні виклики для країн демократичного світу.

Тим часом, після вивезення російського ППО С-300 з авіабази Хмеймім  до України, Ізраїль атакував міжнародний аеропорт Алеппо де знаходилась база ВПС найближчого союзника “путіна”башара асада”.

Фактично,  Ізраїль скористався нагодою і знищивши сирійську військову базу подає сигнал Ірану, що “росія” вже не повернеться на Близький Схід.

Ймовірно цим сигналом Тель-Авів черговий раз підштовхує Тегеран до підписання “ядерної угоди”.

В  Європі тим часом міжусобне політичне протистояння між Францією та Німеччиною отримало цікаве продовження. Варто нагадати, що декілька діб поспіль інформаційне поле ЄС мало певне антифранцузьке забарвлення.

Сьогодні ж гра перемістилась до Німеччини, де низку німецьких компаній публічно звинуватили у тому, що вони допомагали “росії” створити бойову отруйну речовину “Новичок”, якою пізніше “кремль” вб’є громадян Великої Британії. На додачу до цього, Польща почала офіційно вимагати від Німеччини репарації за Другу світову війну, які становлять 1,32 трильйона доларів, які зараз у Німеччині просто відсутні.

З всього вищезазначеного стає цілком зрозуміло, що  задля того, щоб Берлін не забував про те, що війна ще продовжується і що ще зарано “ділити перемогу”, за Францію підписались Великобританія та Польща, а значить і США. Отже ймовірно, що Берлін засвоїв урок і антифранцузька риторика в подальшому припиниться.

В той же час, ц і міжусобні європейські протистояння за лідерство є нічим іншим як елементом ментально-політичного очищення Європи, яка на певному етапі війни була, свідомо чи не свідомо, але співучасником російських військових злочинів на території України. Більш того,  ми глибоко впевнені, що подібне очищення чекає ще й українське суспільство.

Оскільки  досвід показує, що подібна політична хвиля, яка має своє зародження в США може кардинально змінити навіть політичний ландшафт на всьому європейському континенті. В той час, як зародження політичної хвилі в Європі є початком внутрішніх політичних трансформацій, так би мовити внутрішньо-політичного аудиту не тільки в країнах Європи, але і в тих країнах які межують з ними.

 

ІІ. Що стосується дій країн – союзників.

Повертаючись до військової частини сучасного протистояння, зазначаємо, що Вашингтон увів додаткові санкційні обмеження на продаж комп’ютерних хайтек-чипів в “росію” й “китай”. Нові обмеження стосуються високоякісних моделей чипів, відомих як графічні процесори або GPU, які продаються компаніями Кремнієвої долини.

Такі продукти застосовуються в суперкомп’ютерах, які включають розробку зброї та збір розвідданих. Це технологія на основі штучного інтелекту яку все частіше використовують для таких цілей, як ідентифікація облич у відеозображеннях.

 

Довідково . “китай” розробив багато чипів самостійно, але загалом покладається виключно на заводи в Тайвані для виробництва найдосконаліших моделей. Сьогодні Тайвань для “китаю” – закрито. Тим часом,  “російська федерація” змушена використовувати чіпи з посудомийних машин та холодильників у військовій техніці через дефіцит, який виник внаслідок санкцій. В тому числі саме через це теж російські ракети все більше попадають в цивільну інфраструктуру та громадські туалети.

 

Припускаємо, що зазначені нові обмеження є відмашкою  “офіційного” початку “холодної війни” між “китаєм” і Сполученими Штатами Америки за першість у передових технологіях.

 

ІІІ. Що стосується дій країн – супротивників.

Тим часом, російський диктатор озвучив нову мету своєї війни проти України. На цей раз, це ліквідація так званого антиросійського анклаву на території України, який нібито загрожує “росії”.

 

Довідково . Раніше ж названою метою була нібито допомога людям Донбасу.

 

Таким чином,  “путін” йде на ескалацію конфлікту з можливим відновленням наступу на Сході, куди зараз вже висувається щойно сформований так званий третій корпус російських убивць. Йдеться про більш ніж 15 БТГ. Тож, ризики очевидні.

Отже, якщо нам вдасться зупинити її, це означатиме чергову важку поразку “росії” і ще серйозніше погіршення її перспектив, оскільки нові корпуси набирати буде все важче і важче, адже навіть у цьому третьому корпусі якість людського матеріалу дуже невисока, а черг до військкоматів у “росії” немає.

З іншого боку, ми маємо шанс підірвати мораль ворога ще більше, якщо з’ясується, що навіть з новим корпусом, який збирали по всій країні протягом останніх трьох місяців, він безсилий змінити ситуацію на фронті.

 

І V. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, в продовження теми дерусифікації Європи Президент України  закликав країни ЄС заблокувати усі російські державні канали.

 

Цитата  Президента України: “Жоден російський торговець пропагандою не повинен залишатись на території ЄС. Жодному російському державному телеканалу не можна дозволяти і надалі працювати  на території  ЄС.”

 

Цілком однозначно, що це важлива заява лідера української нації. В той же час, на тлі ініціативи Спілки письменників України закрити музей одному з основоположнику російському мародерству і ґвалтівництву Булгакову представник Офісу Президента України Олексій Арестович прямолінійно виступив на захист предтечі “руского міра”. Зазначене вже викликало  в українському суспільстві хвилю обурення, яке ж відразу було оцінено Олексієм Арестовичем як негативне явище.

Разом з тим,  теза Секретаря РНБО Олексій Данилова, що не ми повинні шукати спільну мову з тими хто проживав на окупованих територіях, а вони з нами продемонструвало, що час загравань із проросійським виборцем закінчився 24 лютого. Відтак, всі ці гасла: “Об’єднаємо Схід та Захід”, “Треба шукати точки дотику між Галичиною та Донбасом”, “На кожній території повинні залишитись свої герої” – залишились у минулому.

Зазначене лише підтверджує “Правило переможця”, яке полягає у тому, щоб самому встановлювати правила.

 

Висновки :

  1. 1 вересня – день офіційного початку “холодної війни” між “китаєм” і Сполученими Штатами Америки за першість у передових технологіях.
  2. Європейська політична кризова хвиля невдовзі дійде до України. Більш того, певна диспропорція заяв вже вказує на її наближення.

Для України перемога у війні – повернення всіх своїх територій, справедливість для окупанта та відновлення країни. Для світу кінцевою перемогою має бути – планета Земля без ядерної зброї та некрократів.

Перегляди:1,123
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Допомога ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
2014-2024: АТО ОЧИМА ВОЛОНТЕРА (світлини перших років війни)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”