Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій ворога та його союзників.    

Ми вже не раз з вами зазначали про те, що у ворога, окрім політичного впливу на український політикум є ще два шляхи: перший, масовані бомбардування та ракетні удари; другий, вибір між спробою захищати захоплене або ще раз наступати.

Сьогодні ворог знову обирає масовану атаку ракетами, розуміючи при цьому,що після світового наративу генерала Валерія Залужного, часу та варіантів стає все менше.

 

Довідково. Сенат США затвердив рекордний оборонний бюджет у $800 мільйонів для України — “Reuters”. Білий Дім при цьому зауважив, що новий пакет військової допомоги включатиме додаткові кошти для ППО.

На додачу до цього,альтернативні успіхи Збройних Сил України на полі бою змушують “путіна” здійснити 19 грудня візит до самозванця “лукашенка”, на тлі рішення останнього, призначити на посаду міністра МЗС Алейніка.

 

Довідково. “путін” зібрав “радбез”, щоб обговорити “взаємодію” з сусідніми країнами після чого анонсував свій візит до Білорусі, — російські ЗМІ.

 

Отже, візит доМінська відкриває основні цілі: для внутрішньої аудиторії:1. Показати, що диктатор ще переміщається і навіть деякий час здатний провести поза бункером; 2. Показати, хто у Мінську справжній господар, тож будутьще й до певної міри оглядини Алейніка; 3. Під візит можна стягнути до Білорусі додаткові війська, які потім нікуди не підуть.

Для зовнішньої аудиторії: 1. Продемонструвати “непорушне братство”,що Білорусь точно залучена у війну проти України на боці агресора без якоїсь неоднозначної риторики; 2. Підтвердити колоніальний статус Білорусі стосовно “кремля” в усіх відношеннях, насамперед, в економічному та військовому.

Серед всього іншого слід зазначити, що 19 грудня 2022 року – виповнюється 100 років від дня утворення чергової реінкарнації “в’язниці народів” – СРСР. Нагадаємо, що саме бажання відродити СРСР рухало “путіним”, коли він планував новий напад проти України.

 

Довідково. З наявних даних, зрозуміло, що “росія” готується до “зимового поєдинку”, причому, зважаючи на відношення “путіна” до сакральних дат, ймовірною точкою початку чергової стадії війни стане лютий.

Тим не менш у наспокинемає підстав, щоб говорити про стратегічну успішність цього путінського візиту, оскільки система побудована кремлівським режимом, перебуває у критичній точці свого розвитку.

Все розвалюється в силу нагромаджених раніше помилок, а спроби робити перестановки лише прискорили цей процес. На тлі негативних “воєнних успіхів” у війні проти України процес розвалу набув вже незворотного характеру.

В той же час, вектор подальшого втягування Білорусі у війну проти України буде однозначно позначено, оскільки боротьби з білоруським народом та імітації відображення атак уявного противника разом з вербальними інтервенціями для “кремля” вже недостатньо.

Торкаючись же теми “боротьби з білоруським народом” слід зазначити реакцію соцмереж Білорусі: вони вибухнули шквалом негативу відносно приїзду “путіна”. Водночас більшість експертів впевнені в тому, що це робота білоруських спецслужб, оскільки у рамках імітації бурхливої діяльностіу Мінську нашвидкуруч готують новий рахунок “кремлю” за їх лояльність.

 

Довідково. Виходячи з наявних заяв, “лукашенко” вимагатиме зниження цін на газ і нафтову продукцію, а також потребуватиме платити за санкційні витрати непрямим шляхом імпортозаміщення.

 

Разом з тим, не дивлячись на всю критичність положення кремлівського режиму, світове таукраїнське суспільство має чітко усвідомити наступні речі: перше, “путін” не відмовився від захоплення України, і Києва зокрема; друге, новий путінський наступ залежить від нас та наших партнерів; третє, продовжувати наближати перемогу кожному на своєму місці. З боку партнерів: санкції, зброя, гуманітарна та фінансова допомога, дипломатична ізоляція, власна стійкість; четверте, можливий наступ “росії” – означає, що не варто розслаблятись та вірити в можливість перемир‘я з “росією”.

 

Довідково. “Між “росією” та Україною переговорів не буде, а ситуація може зайти в глухий кут” – “Politico” –причина одна: “путін” надто далеко зайшов, щоб змінити курс.

 

Валерію Залужному, як генералу, як “Ukraine’ssuprememilitarycommander” довіряють буквально всі західні виборці.

 

Довідково. Аудиторія видання “Theeconomist” – це дуже великий західний бізнес. Це ті, хто втрачає гроші. Кому довго пояснювати про цінності. Хто розуміє коротке пояснення на питання “Чому треба продовжувати підтримувати Україну?”

 

Грудень– це той самий час щоб акумулювати підтримку західних виборців, великого західного бізнесу навколо України та не дати їм зануритисьв “ілюзію” наступаючих так званих релігійних та новорічних свят. Тим більше, що західні лідери не можуть говорити від імені України.

Тож, наші спікери не мають замислюватися, як це сприймуть українці, спілкуючись з західною аудиторією та обмежувати себе в способах комунікацій.

 

ІІ. Щодо воєнно-політичних відносин.

Тим часом, знову вимушені зазначати про таке явище як футбол, а саме про ФІФА, яке демонстративно відмовило Президенту України у його проханні звернутися з посланням миру до всього світу.

Цілком однозначно, що це чергова самодискредитація цієї організації.

Окремо слід зазначити, що проведення цього так званого чемпіонату світув Катарі, в несезон, для місцевих шейхів став символом демонстрації своєї вседозволеності, яка виразилась у фінансовій провокації всього світового футболу (надання хабарів). Наразі спливають численні корупційні скандали,що пов’язані з відбілюванням цього заходу на рівні Європарламенту.

В той час, як заява Джанні Інфантіно(президент ФІФА)про необхідністьперемир’я з “росією(15 листопада під час засідання G20) на тлі відмови дати слово Володимиру Зеленському говорить про те, що ця позиція навітьне інфантильна, а просто вкрай цинічна та лицемірна.

 

Довідково. Ставлення ФІФА до двох країн-агресорів: Білорусь, незважаючи на численні порушення статуту міжнародних організацій, все ще продовжує виступати в турнірах ФІФА та УЄФА.

 

Отже,ФІФА сьогодні стає в одну лінію з Ватиканом, оскільки так зганьбитись та зганьбити цей спорт протягом року треба було ще докладати додаткові зусилля. У Франциска, як і у Інфантіноце вийшло.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

На завершення лише наведемо приклад грубого порушення політичного етикету, іншими словами тролінгу, на який вдався іранський режим проти України, суспільство якої досі ніби не помічає революції в Ірані.

Так, представниця іранського режиму демонстративно прийшла голосувати

в ООН проти резолюції про порушення прав людини в Криму в одязі з кольорів прапору України.

 

Висновок.

  1. Автократії надто далеко зайшли, щоб змінювати свій курс.
  2. Лицемірство ФІФА яскраво демонструє, наскільки так званий “великий” спорт, зокрема футбол, а перед цим бокс, увійшов у співучасть із автократіями.
  3. Українське суспільство поряд з політичною гігієною потребує очищення від усього, що має на увазі поняття – “велике”, будь-то релігія, бокс чи футболта інше. Адже як зазначив великий український пророк Микола Руденко, якомув цьому році, в день зустрічі “путіна” з “лукашенко19 грудня виповнюється 102 роки, у 2004 році сказав: земна цивілізація підходить до свого завершального екзамену, а його підсумки значною мірою залежатимуть,як цей екзамен складе Україна”.
Перегляди:492
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Допомога ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
2014-2024: АТО ОЧИМА ВОЛОНТЕРА (світлини перших років війни)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”