Пресреліз
16 – 19 листопада 2021 року в Міжнародному виставковому центрі
(Київ, Броварський пр-т.,15, 2-й, 3-й павільйони, входи 3-А, 3-С)
відбудеться XX Міжнародний промисловий форум
Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування і модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств, пошук потенційних інвесторів і замовників.
Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр».
Міжнародний промисловий форум двадцять років поспіль утримує статус головної виставкової події України у галузі машинобудування, сучасних технологій металообробки та промислового обладнання. З 2005 року висока репутація Форуму постійно підтверджується сертифікатом Всесвітньої Асоціації Виставкової Індустрії (UFI).
За 20 років розвитку Форум став традиційним місцем зустрічі професійного співтовариства експертів та визнаним бізнес-майданчиком для консолідації зусиль всіх зацікавлених представників науки, освіти, виробництва і бізнесу. Динаміку зростання і потужність Форуму забезпечує синергія ефективного поєднання у його рамках ряду взаємопов’язаних спеціалізованих виставок:
- Металообробка (металообробні технології та обладнання);
- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали);
- Гідравліка, Пневматика;
- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);
- Автоматизація і робототехніка (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об’єктів промисловості);
- Підйомно-транспортне, складське обладнання;
- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).
Нинішнє ювілейне проведення Форуму об’єднало близько 250 провідних виробників і постачальників обладнання і технологій з 18 країн світу, які на площі понад 15 тис. м² представлять найсучасніші досягнення інженерної та науково-технічної думки. Так, фахівців очікує Національна експозиція Чехії, де можна ознайомитися з останніми розробками провідних чеських фірм й провести переговори з їх представниками. Також необхідно відзначити суттєве розширення представництва турецьких компаній.
Цого року на Форумі представлена розширена найактуальніша тематика Автоматизація та Робототехніка. Її експозиція представляє сучасні рішення для автоматизації виробництва, систем управління технологічними процесами та об’єктів промисловості в цілому, а надзвичайна актуальність тематики підтверджена тим, що у перших лавах її учасників з’явилися такі гранди світової промисловості, як АВВ, KAWASAKI ROBOTICS, CROBOTP та інші провідні виробники галузі. Інтереси і досягнення вітчизняних компаній представить Асоціація підприємств промислової автоматизації України.
Експозиція спеціалізованої виставки Металообробка, яка традиційно займає центральне місце Форуму, цього року зібрала понад 110 компаній, серед яких такі всесвітньо відомі лідери-гіганти, як DMG MORI, DURMAZLAR MAKINA, АБПЛАНАЛП УКРАЇНА, АЛІСТА, АРАМІС, ДОНМЕТ ЗАВОД АВТОГЕННОГО ОБЛАДНАННЯ, ФАВ КИЇВ, БИСТРОНІК УКРАЇНА, МАШІНТЕХ, ALFLETH ENGINEERING AG, DENER MAKINA, GALIKA AG, СТАН-КОМПЛЕКТ, HERMLE WWE AG, KNUTH WERKZEUGMASCHINEN GmbH та багато інших.
Традиційні тематики Форуму теж зазнали модернізації. Так, фахівців очікує оновлена й розширена експозиція виставки УкрЛитво. Адже, за висновками експертів, у зв’язку з пандемією і перебоями поставок з Китаю – основного постачальника готових ливарних виробів у світі – в України є шанс зайняти більш вигідне місце на ринку та змістити фокус зарубіжних інвесторів на вітчизняні компанії. Тому на УкрЛитво окремою експозицією представлено провідні компанії в області ливарного виробництва – постачальники високоефективних матеріалів та інженерних рішень для організації і функціонування ливарного виробництва в Україні та виробники продукції для європейського ринку.
Серед інших тематик, які завжди притягують увагу спеціалістів, треба відзначити виставки Гідравліка, Пневматика і Підйомно-транспортне, складське обладнання.
Адже, з одного боку, гідравлічні й пневматичні системи є невід’ємною частиною будь-якої сучасної техніки — підвісок машин, трансмісій, підйомних механізмів, електродвигунів, генераторів, компресорного, вакуумного і насосного обладнання. А з іншого — коло сфер їх застосування вкрай широке – це, зокрема, муніципальні служби, СТО, транспорт і логістика, торговельні мережі, міжнародні та державні перевізники, промислові та будівельні підприємства, медичні заклади тощо. Цього року на виставці Гідравліка, Пневматика представлені вироби німецьких, польських, італійських, та турецьких компаній.
Так само незамінне у промислових процесах і Підйомно-транспортне, складське обладнання: зрозуміло, що шляху до споживача товари щодня долають довгі логістичні ланцюжки – від виробництва до місць продажу, для чого необхідне величезне розмаїття спеціальної техніки. Тому на виставці представлено різні види складської, навантажувальної техніки, комплектуючих та супутніх матеріалів. І приємно відзначити, що переважна більшість експонатів виставки Підйомно-транспортне, складське обладнання представлена українськими виробниками.
І, безумовно, одним з місць тяжіння фахівців стане експозиція виставки УкрЗварювання. І не тільки тому, що до списку провідних світових виробників галузі – постійних учасників виставки, додалися нові не менш відомі фірми, зокрема – Weldman OÜ (Естонія), яка пропонує технологічні продукти і сервіси для діджиталізації зварювального виробництва в рамках Індустрія 4.0., SAPI Sandstrahl und Anlagenbau GmbH (Німеччина) – виробник дробоструминного та фарбувально-сушильного обладнання та інші. А й тому, що відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з новинками в лінійці продукції, та спостерігати за демонстрацією роботи обладнання наживо.
Як і у попередні роки, ділова програма Форуму обсяжна, насичена змістовними науково-практичними й презентаційними заходами, і включає в себе різнопланові тематики – від ексклюзивних порад по модернізації промислового бізнесу від лідируючих компаній галузі, до стартапів, розроблених талановитими студентами українських університетів.
Так, всі дні Форуму діятиме ДИСКУСІЙНА ПЛАТФОРМА INDUSTRY 4.0 TECHNOLOGIES – відкритий бізнес-майданчик, сцена для презентації ідей та інновацій, і водночас ефективний інструмент для залучення клієнтів і підвищення їх лояльності. Дискусійна платформа надасть фахівцям можливість ознайомитися з важкодоступною, вузькоспеціалізованою, актуальною інформацією ринку, зібраною і представленою топ-менеджерами компаній, яку складно знайти у вільному доступі за межами виставкових павільйонів Форуму. Відбудуться Нарада-конференція керівників та фахівців ливарної галузі України «Ливарне виробництво – основна заготівельна галузь базових галузей промисловості» (16.11.21, організатор: Державний департамент – центр ливарного виробництва, ДП), Конференц-заходи з питань ”Актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19” (17.11.21, Київська міська державна адміністрація); викладачі й студенти провідних технічних університетів України ознайомлять фахівців з власними науково-практичними розробками у сфері робототехніки.
Також, за традицією, Товариство зварників України проведе XV відкритий конкурс зварників України «ЗОЛОТИЙ КУБОК БЕНАРДОСА – 2021»: три дні найкращі зварники країни та зарубіжжя змагатимуться за компетенціями: 111/MMA– ручне дугове зварювання вкритим електродом, 135/MAG – дугове зварювання плавким електродом в середовищі активних газів, 141/TIG – дугове зварювання вольфрамовим електродом в середовищі інертних газів.
(більш докладна інформація про Форум – на сайті: http://www.iec-expo.com.ua).
Пресслужба Міжнародного виставкового центру